העלייה הניכרת במספר העסקים שהטמיעו לאחרונה את מערכת המאנדיי בעסק שלהם, הובילה להתעניינות בנושא. החלטנו לבדוק את העניין מקרוב, כדי להבין אחת ולתמיד, מה גורם להם לבחור במערכת זו ולא באחרות. הישארו כאן ותגלו מהן 3 הסיבות שהובילו לשינוי המדובר. 

 

הסיבה הראשונה: הוויזואליות

השתמשתם בעבר במערכת המאנדיי? אם כך, אתם וודאי יודעים שהיא צבעונית, מושכת את העין וגורמת לעובדים לרצות להתחיל ביום העבודה שלהם. אם לא די בכך, האופן שבה היא מעוצבת נעשה תוך מחשבה מעמיקה על עובדים שמאסו בהשתלמויות  שמציגות בפניהם מערכות חדשות. נסביר שמדובר במערכת קלה לשימוש שמתאימה למי שמגדירים את עצמם כ"מאותגרים טכנולוגית" (וגם למי שלא). מבט מהיר בה יזכיר לכם את טבלת האקסל, רק שזו מספקת אלמנטים עיצוביים וסגנון ייחודי שלא נראה כמותו במערכות אחרות.

הסיבה הראשונה הוויזואליות  

הסיבה השנייה: מתאימה לכל עסק

אי אפשר לכתוב על הטמעה של מאנדיי מבלי לציין את ההתאמה האישית של המערכת לכל חברה. שיחות שערכנו בנושא עם עובדים שעוסקים בתחומים שונים, גרמו לנו להבין שהמערכת יכולה לשמש כל עסק באשר הוא. לצורך הדוגמא, נציין ששמענו על שימוש במאנדיי מצד עובדים שעוסקים בתחומים הבאים:

  • עיצוב גרפי
  • קידום אתרים
  • IT  ועוד

 

נדגיש שהאפשרות לבנות לוחות עבור כל צוות והכנסה של אוטומציות שמסיעות בתפעול של המערכת הכללית, מאפשרת לבצע מעקב אחר כל מחלקה בעסק ולשמור על המידע במקום זמין.

 

הסיבה השלישית: אין צורך בהתקנה

יש שורה ארוכה של מערכות מסובכות שמצריכות התקנה מצד מומחה בתחום. תרחיש זה עשוי לארוך זמן יקר ערך. תשמחו וודאי לשמוע שמערכת המאנדיי אינה מצריכה התקנה, משום שהיא קיימת ברשת וזמינה עבור כל אחד. כך שבעצם אתם יכולים לבנות בקלות את המערכת שחלמתם עליה מכל מקום, מבלי להמתין לבעל מקצוע שיעשה זאת עבורכם.

 

רוצים להתקדם למאנדיי? כך תעשו זאת

סביר להניח שהבנתם בשלב זה שעליכם להטמיע את מערכת המאנדיי המתקדמת. אם כך, זה הזמן ליצור קשר עם חברה שמתמחה בהטמעת המערכת לעסק. זו תציג בפניכם את הפיצ'רים השונים ותעניק לכם יחס אישי מתחילת ההתקנה ולאחריה. נמליץ לערוך בירור מקיף אודות החברה הנבחרת, כדי שתוכלו להיות בטוחים בכך שמדובר באנשי מקצוע מוסמכים שבקיאים בהליך. נדגיש שניתן לקבל פרטים מהימנים אודות חברה מסוג זה, תוך קריאת חוות דעת שנכתבו בלשונית הביקורות של גוגל או באמצעות קריאת פוסטים שפורסמו ברשתות החברתיות מצד עובדים ובעלי עסקים שעושים שימוש במערכת, תוך הסתייעות מצד חברה חיצונית.

 

השורה התחתונה – הגיע הזמן למאנדיי

עכשיו אתם מכירים ב – 3 הסיבות שיובילו אתכם להטמעת מערכת המאנדיי. בשלב זה ברור לכם שתצטרכו ליצור קשר עם חברה שתספק את המערכת המתקדמת, כדי שתוכלו לנהל את העסק והצוותים שבו על הצד הטוב ביותר.

עֵסֶק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *