בתקופה האחרונה אנו שומעים על מכרים, שכנים, קרובי משפחה וקולגות שבחרו לקנות נכס בדובאי. מדובר בעניין שצובר תאוצה וגורם לרבים סביבנו לבדוק פרטים אודות ההשקעה שמוצגת כמשתלמת ביותר. יצאנו לבדוק את הנושא מקרוב ולהבין מה הסיבות שגורמות לכולם להשקיע את כספיהם בנדל"ן בדובאי. הישארו אתנו ונגלה ביחד את 3 הסיבות הנפוצות ביותר.

 

הסיבה ה – 1 שגורמת לכולם לנהור לדובאי כדי לקנות נדל"ן: ההיצע

שיחה שערכנו עם מי שקנו נכסים בדובאי גרמה לנו להבין כי רבים נוהרים אל היעד החם בגלל שיש בו היצע רחב. מי שביקרו שם ידעו לומר לכם שיש בדובאי נכסים מסוגים שונים. למשל,

  • דירות במבנים נמוכי קומה
  • דירות יוקרה במגדלים
  • ווילות עם חצרות ענקיות

מדובר בהיצע רחב שאין כמותו בארץ. נציין כי מי שבחרו להשקיע בדירות יוקרה במגדלים, יוכלו ליהנות מנוף מרהיב שלא משתווה כלל לנוף העירוני שיש לנו פה בארץ.

השקעות נדל"ן בדובאי

הסיבה ה – 2 שגורמת לכולם לנהור לדובאי כדי לקנות נדל"ן:  המחירים

אם היינו צריכים לסדר את 3 הסיבות הללו לפי סדר עדיפויות, סביר להניח שסיבה זו הייתה נמצאת במקום הראשון. שכן, זה ידוע שישראלים מתעניינים קודם כל במחיר בכל הנוגע להשקעות ולחיים בכלל. אם אתם מתעניינים באפשרויות השונות של השקעת נדלן בדובאי, כדאי שתדעו שאתם תשלמו על ההשקעות הללו מחיר הוגן ביחס לתמורה (וזאת בניגוד למה שקורה בארץ בשנים האחרונות).

 

הסיבה ה – 3 שגורמת לכולם לנהור לדובאי כדי לקנות נדל"ן: היעדר מיסים

מי שקנו נכסים בדובאי ציינו בפנינו שאיחוד האמירויות לא קיים מס על רכישה של נדל"ן. עבורנו, הישראלים, זו בשורה משמחת מאוד. שכן, בישראל, אנחנו רק ממצמצים ונדרשים לשלם הון על מיסים מסוגים שונים. נציין כי בירור שערכנו בנושא העלה כי אין מס בכלל. לא מס קנייה, לא מס רכישה וגם לא מס שבח או מס על שכירות! מדובר בחיסכון משמעותי שגרם לנו להבין את הנהירה לדובאי.

 

מתכננים לקנות נדל"ן בדובאי? הנה טיפ שאתם צריכים להכיר וליישם

אם אתם מתכננים לקנות נדל"ן בדובאי, כדאי שתדעו כי עליכם לבצע את ההליך יחד עם מומחים בתחום שמכירים את דובאי כמו את כף היד שלהם. שכן, מדובר בעניין רציני ולא בהליך פשוט. אנו ממליצים לכם לקרוא חוות דעת אודות החברות שבחרתם ולבחון כי החברה הנבחרת קיבלה חוות דעת רבות מצד גולשים ברחבי הרשת. כך תוכלו להרגיש בטוחים בכך שבחרתם נכון.

השקעות נדל"ן בדובאי

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *