רבים מאתנו שמעו לאחרונה על המקרה שאירע לאדם ממרכז הארץ שביצע רכישה שגויה של זהב ברשת. אם הייתם בחלל החיצון בתקופה האחרונה והמקרה לא הגיע אל אוזניכם, כדאי שתדעו שמדובר במי שביצע רכישה וגילה בסופו של דבר כי הזהב אינו אמיתי.

יצאנו לבדוק את הנושא באופן מעמיק, כדי להפחית את הסיכוי שמקרים כאלו יחזרו על עצמם. אנו מזמינים אתכם להישאר אתנו ולגלות איך תוכלו לבצע רכישה חכמה ולא ליפול בפח. הישארו אתנו ותצאו מומחים בתחום.

 

הדרך הבטוחה ביותר להשקיע בזהב – לבחור באתרים מוכרים

האדם ש"נפל בפח" וביצע רכישה של מטבעות שאינם עשויים מזהב אמיתי, ביצע את הרכישה באתר שאינו מוכר. זהו בעצם אתר שעלה לרשת על ידי גורם שאין לו ידע כלל בזהב. אם להיות כנים, נציין שגם אין ברשותו זהב בכלל. כך שהוא מציע בעצם רכישה וירטואלית, אך מאחורי המטבעות שמוצגים באתר שלו – עומד אוויר.

אם אתם רוצים להיות בטוחים כי אתם מבצעים קנייה נכונה ובטוחה של מטבעות זהב, עליכם קודם כל לוודא שמדובר באתר מוכר ומומלץ. כלומר, אתר שאנשים רבים מבצעים בו רכישות של זהב אמיתי באופן קבוע.

זהב באינטרנט

בחירה באתר מוכר – איך תעשו זאת?

יש כל מיני דרכים שיאפשרו לכם להגיע בסופו של דבר אל אתר מוכר. אנחנו ממליצים לערוך בירור ברחבי הרשת ולהתייעץ עם מי שמכירים את התחום מקרוב. אתם יכולים להגיע אל האנשים הללו לאחר שתיכנסו אל קבוצות סודיות בפייסבוק לדוגמא. לאחר שתגיעו אל הקבוצה, תוכלו לקרוא פוסטים שפורסמו בעבר והציגו את האתרים שכולם רוכשים בהם.

ראוי לציין כי אל הקבוצות הללו נכנסים בדרך כלל אנשים שנבדקו באופן מעמיק. אנחנו חברים בקבוצות מסוג זה כבר תקופה, כך שאנחנו יכולים לקצר לכם את ההליך ולהמליץ על האתר של החברה הישראלית למדליות ומטבעות שנקרא גם Holy Land Mint.

 

איך תוכלו להגיע אל האתר המדובר?

האתר של החברה הישראלית למדליות ומטבעות יעלה בעת חיפוש מהיר שתבצעו בגוגל. כל שעליכם לעשות זה לכתוב את שם החברה ולהיכנס אל האפשרות שתוצג בפניכם בשורה הראשונה או השנייה של החיפוש.

זהב באינטרנט

 רכישה באתר של החברה הישראלית למדליות ומטבעות – הרכישה הבטוחה ביותר

ברגע שתיכנסו אל האתר, אתם תגלו מיד כי מדובר בפלטפורמה מקצועית ולא באתר זדוני. הנה כמה סימנים שיאפשרו לכם להבין כי הגעתם אל המקום הנכון:

  • יוצג בפניכם מידע אודות מחיר הזהב העדכני
  • יוצג בפניכם מספר טלפון של מוקד ההזמנות
  • יוצגו בפניכם מטבעות זהב אמיתיים שמוצעים למכירה

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת כי עליכם לשים לב לפלטפורמת הרכישה של הזהב שאתם חפצים בו. כעת, אתם יודעים שתצטרכו לבחון את האתרים השונים ולא לסמוך על כולם. כך תשמרו על עצמכם מפני רכישה באתר זדוני.

זהב באינטרנט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *