רכישה של דירה חדשה, צפויה להכניס אתכם אל תוך חוויה ממושכת שתגרור הלוואות, מיסים, עמלות ומה לא. בין כל העניינים האלה, תמצאו את עצמכם תרים אחר ביטוח משכנתא שיאפשר לכם לישון טוב בלילה. מדובר בהוצאה נמוכה ביחס לשאר ההוצאות שלכם ולמרות זאת, היא נחשבת לאחת ההוצאות החשובות ביותר שצריך לשקול אותן בכובד ראש. הישארו אתנו ותגלו מה הם הדברים שחשוב לדעת טרם הבחירה, כדי שתוכלו להיות בטוחים שבחרתם נכון.

 

חשוב לדעת קודם כל מה זה בכלל ביטוח משכנתא

יכול להיות ששוחחתם עם מומחים שהפנו אתכם לברר פרטים אודות ביטוח שכזה, מבלי לזרוק לכם אינפורמציה ולו הכי קצרה שיש בנושא. אם כך, כדאי שתדעו שביטוח משכנתא הוא שם מקוצר ל – 2 ביטוחים שהבנק מחייב את לקוחותיו לקחת:

  1. ביטוח חיים
  2. ביטוח מבנה

הבנקים צפויים להעביר אתכם באופן ישיר אל סוכנויות ביטוח שיסייעו לכם בבחירה הנכונה במידה ולא תבחרו בעת הפגישה עם הבנקאי. אם הופניתם לקבלת שירות מסוכנות חיצונית, עליכם להכיר בטיפ שיוצג בפסקה הבאה.

ביטוח משכנתא

חשוב לדעת איך בוחרים סוכנות מומלצת לביטוח משכנתא

אתם רוצים להיות בטוחים בכך שתקבלו את ההצעה המשתלמת והמתאימה לכם ביותר. לכן, עליכם לערוך בירור מעמיק אודות סוכני ביטוח שנחשבים למומלצים בתחום. כדי שתוכלו להגיע אליהם במהירות, תצטרכו לערוך בירור באחת או יותר מהפלטפורמות הבאות:

  • לשונית הביקורות של גוגל
  • פורומים פיננסיים
  • קבוצות וואצאפ של שכנים או קרובי משפחה

השורה התחתונה היא לערוך בירור בפלטפורמות שנתפסות כאמינות. כך תוכלו לבצע בחירה נכונה ולא כזו שנובעת מתוך אינטרס.

 

חשוב לבדוק את ההשתתפות העצמית

אי אפשר לכתוב מדריך מקיף אודות בחירה בביטוח משכנתא מבלי לציין כמה מילים אודות ההשתתפות העצמית. אנו ממליצים לכם בחום לשוחח עם כמה סוכני ביטוח בפתח תקווה שנחשבים למומלצים, כדי שאלה יוכלו להציג בפניכם את הפוליסות הטובות ביותר. במהלך השיחה, תצטרכו לבדוק מה גובה ההשתתפות העצמית אותה תדרשו לשלם ברגע שבו תממשו את הפוליסה הנבחרת ולבחון את האפשרויות.

ביטוח משכנתא

תבדקו לפחות 3 הצעות שונות

יש מי שממהרים לסגור את ההצעה הראשונה שהוצגה בפניהם, כדי להימנע מחיפוש ממושך. אנחנו יכולים להבין מה מניע את אותם אנשים בעת ביצוע פעולה זו. שכן, הם רוצים להמשיך הלאה, יש להם מספיק דברים על הראש. אבל אנחנו כאן כדי ליידע אתכם שזו טעות. ההמלצה היא לשמוע לפחות 3 הצעות בסך הכל, כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם בוחרים בזו המשתלמת ביותר.

 

לסיום

המדריך הנוכחי הציג בפניכם את כל הדברים שחשוב לבדוק כשבוחרים ביטוח משכנתא. בשלב זה אתם יודעים את כל האינפורמציה החיונית בנושא, כך שנותר לכם רק לערוך בירור אודות הנקודות החשובות שצוינו לעיל ולהיות סמוכים ובטוחים בבחירה הסופית שלכם. נאחל שיהיה בהצלחה!

ביטוח משכנתא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *