יוקר המחיה בישראל לא מותיר הרבה ברירות והרבה אנשים מוצאים את עצמם מתקשים "לגמור את החודש בכבוד".  מצב כזה מביא פעמים רבות לצורך בלקיחת הלוואה. כמובן שלא מומלץ לקחת הלוואה כאשר ניתן להסתדר בלעדיה. הלוואה חוץ בנקאית היא הלוואה הניתנת מגוף מימון חוץ בנקאי והיא לרוב תהיה יקרה יותר מהלוואה בנקאית, אך יש לה יתרונות לא מעטים. ריכזנו לכם כאן את היתרונות המובילים להלוואה חוץ בנקאית.

 

תנאי הלוואה גמישים

הלוואה חוץ בנקאית ניתנת על ידי גוף אשראי חוץ בנקאי כך שהגוף המממן לא כפוף לתנאי בנק ישראל כמו הבנקים בישראל. הוא זה שיחליט את גובה הסיכון שהוא מעוניין לקחת על עצמו בנתינת ההלוואה וכך המרוויח הוא הלווה שיכול לקבל הלוואה בתנאים גמישים כמו פריסה לטווח ארוך, אחוזי מימון גבוהים וכו'.

 

פתרון למסורבים

הבנק מסרב לתת משכנתא כשהסיכון נראה לו גבוה מידי. זה יכול להיות משלל סיבות כמו יחס החזר לא מספק, בקשת הלוואה גבוהה ודירוג אשראי נמוך. אנשים שקיבלו סירוב להלוואה מהבנק, פונים לקבל הלוואה חוץ בנקאית. כי גופים חוץ בנקאיים נותנים פתרונות מימון גם למקרים כאלו.

 

ללא צורך בערבויות ובטחונות

הגופים החוץ בנקאיים גמישים יותר ומהם ניתן לקבל הלוואה ללא צורך בהחתמת ערבים או בהצבת בטחונות. יש הלוואות חוץ בנקאיות בהם הצורך בהצבת בטחונות לא יוותר, במיוחד כאשר ההלוואה היא משכנתא חוץ בנקאית הניתנת בתמורה לשעבוד נכס.

 

מהירות הטיפול בבקשה

הלוואה חוץ בנקאית היא הלוואה מהירה. גופי מימון רבים מציעים הלוואת אקספרס מהירה. חברת נאור פתרונות מימון לדוגמא, מציעה הלוואה מהירה תוך 3 שעות מרגע קבלת הבקשה להלוואה. הבירוקרטיה הנדרשת בהלוואה חוץ בנקאית היא פחותה באופן משמעותי ביחס להלוואות הבנקאיות.

 

חסרונות הלוואה חוץ בנקאית

לצד היתרונות המובילים להלוואות חוץ בנקאיות, חשוב לזכור כי הלוואות אלו הן יקרות יותר במרבית המקרים מבחינת ריבית. כדי לקבל הלוואה חוץ בנקאית בריבית משתלמת, כדאי לערוך סקר שוק ולפנות למספר גופי מימון בבקשה להלוואה. על גובה הריבית ניתן להתמקח ולהוזיל אותה באופן משמעותי. לצד יוקר הריבית שניתן להוזיל, אתם נהנים משאר הפרמטרים המאפיינים הלוואה חוץ בנקאית, שירות, גמישות, נוחות ומהירות טיפול.

 

מתי הלוואה חוץ בנקאית היא משתלמת?

לא בכל מצב כדאי לקחת הלוואה  ולא כל פעם בה צריכים הלוואה כדאי לפנות לגוף חוץ בנקאי. לגוף חוץ בנקאי כדאי לפנות בשני מקרים מובילים:

  1. כאשר עולה צורך בהלוואה מהירה שלא מאפשרת המתנה לאישורי הבנקים השונים.
  2. כאשר אתם יודעים שהמצב הפיננסי שלכם לא מאפשר לכם לקבל הלוואה מהבנק וקיבלתם סירוב להלוואה בנקאית.

שורה תחתונה, הלוואה חוץ בנקאית היא הלוואה בעל יתרונות רבים. היא מומלצת בעיקר למי שצריך הלוואה מותאמת ללא בדיקה מיוחדת.

דולרים

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *