מרבית בני האדם, בעודם נוטלים משכנתא, מסתייעים בשירותים הנאמנים של יועץ משכנתאות, וזאת על מנת שהוא ימצא עבורם את התנאים הכי מעולים בשוק. לא כל יועץ משכנתאות בהכרח יפעל לטובת האינטרסים שלכם, ובשל כך טוב תעשו אם תבחרו אותו על פי המלצות שתקבלו מראש. במידה ואתם מעוניינים לעבוד בתור יועצי משכנתאות, מוטב שתירשמו לקורס יועץ משכנתאות בחיפה שמציעה לכם מכללת אורין שפלטר.

אצלנו תלמדו להיות יועצי משכנתאות מוכשרים ומנוסים, ותיפול בפניכם הזכות לסייע לבני אדם למצוא את המשכנתא שמתאימה לנתונים שלהם. ואם יש שאלה שבוודאי מעניינת אתכם לפני תחילת הלימודים, היא בוודאי – כמה מרוויח יועץ משכנתאות? ובכן, יש יועצי משכנתאות שבכלל לא גובים כסף מהלקוחות שלהם. אתם בטח מופתעים לקרוא את הדברים הללו.

ברם, אנו ממליצים לכם להימנע מלקחת את השירותים שלהם, אין זאת בחירה נבונה למדי. יועץ משכנתאות בצפון חיפה עצמאי גובה לרוב עמלה בעבור השירותים שהוא מספק. עמלה זאת מתכתבת עם אחוזים קבועים מסך המשכנתא שמקבלים הלקוחות. בשל כך, העמלה באופן מדויק היא נגזרת שתלויה בערך הבית שתרכשו.

 

האם הקשרים של יועץ משכנתאות מסייעים לו בפתיחת דרך סלולה עם הבנקים המלווים?

יש בנקים שיהיו מוכנים לתת או לאשר לכם קבלת משכנתא רק במידה ותהיו מלווים עם יועץ משכנתאות, מכך שהם סומכים עליו שהוא יהיה סוג של "שומר הסף" ויביא אליהם את הלקוחות הפוטנציאליים הכי מתאימים לאופי העבודה שלהם. סביר להניח, כי לא יהיה באפשרותכם לתקשר באופן ישיר עם אותם הבנקים, על מנת למלא את הרצון שלכם לקבל משכנתא.

כמו כן, יועצי משכנתאות יכולים אף לקבל תעריפים מאוד שווים ומיוחדים מהבנקים הללו, בשל היקף העסקים הגדול שנוצר ביניהם, תעריפים שיכולים להיות מאוד נמוכים ממה שתוכלו להשיג במידה ותנקטו בגישה עצמאית, בלי ליווי צמוד של יועץ משכנתאות. ונשאלת שאלת מיליון הש"ח – כמה מרוויח יועץ משכנתאות?

ובכן, זה ממש תלוי ביועץ המשכנתאות עצמו. בעוד יש כאלו שמבקשים חצי אחוז מערך רכישת הנכס, יש כאלו שדורשים אף אחוז אחד מערך שווי הנכס שרכשתם. הסכום באופן מדויק שנגבה באמצעות יועצי המשכנתאות נתון לשינויים, אבל זה מאוד נדיר שיועצי משכנתאות לא יגבו ממכם עמלה כאשר הם עובדים בתור עצמאיים.

Orin Shpalter

 

האם יועץ משכנתאות יכול לנהל עבורכם טוב יותר את המשא ומתן למול הבנקים?

כאשר מבקשים להתחיל במסע הסיזיפי של נטילת משכנתא מהגורם המלווה, יש כמה סוגי עמלות שמעורבים בתהליך זה. לרבות – דמי הערכה, עמלות של הקמה, כמו גם עמלות של בקשה, וכולי. יש מצבים, שבהם יועצי המשכנתאות עשויים לגרום לגורם המלווה לוותר על חלק ניכר מן הדרישות שלו לקבלת עמלות, או על כולן אפילו. עובדה זאת כשלעצמה עשויה לחסוך לכם אלפי שקלים.

ואנו בטוחים שאתם ממש רוצים לדעת כעת – כמה מרוויח יועץ משכנתאות? ובכן, זה תלוי ביועץ המשכנתאות. כל אחד וההסכם שהוא החליט לבחור בו. כשהנכם תרים אחרי העמלות הכי טובות של יועץ המשכנתא, עליכם לוודא, כי הוא אינו מבקש עמלה שתהיה יותר גבוהה מאחוז אחד משווי המשכנתא שנטלתם. במידה וזה הוא המצב, סביר להניח, שכדאי שתמצאו יועץ משכנתאות אחר, שיציע לכם אחוזים הרבה יותר שפויים.

יועץ משכנתאות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *