מתכננים טיול לסרי לנקה בקרוב? איזה כיף!

סרי לנקה היא אכן אחד היעדים המבוקשים, מדובר במדינת אי עם תרבות עשירה, נופים וחופים עוצרי נשימה, ומגוון מקדשים עתיקים המושכים אליה תיירים מכל העולם. מדובר גם ביעד מושלם עבור גולשים המגיעים בעונה הנכונה ותופסים גלים, שבוא נגיד, אין כמותם בארץ.

אז אם סרי לנקה על הכוונת, חשוב שתדעו שאתם חייבים להגיש בקשה עבור וויזת תייר בסרי לנקה בנוסף לדרכון הנוכחי שלכם, על מנת שתוכלו להיכנס למדינה. אך אל תתבלבלו, מאמר זה נועד בדיוק עבור השאלות שצצות בראשכם, איך בכלל מגישים בקשה לוויזת תייר בסרי לנקה? בואו נגלה.

 

וויזת תייר

ישנם מספר מדינות הדורשות וויזת תייר עבור הכניסה למדינה, חשוב להבדיל בין סוגי הוויזות ולחדד את הנושא שוויזת התייר מתייחסת בפרט לנוסעים המעוניינים להגיע לסרי לנקה לתקופת זמן לא ארוכה שתכלול, בדרך כלל, חופשה, טיול משפחתי, ביקור חברים, או סיור מאורגן. וויזת התייר תהיה תקפה עבורכם ל30 יום מרגע קבלת הויזה, במידה ותרצו להאריך את תקופת שהותכם במקום תוכלו לעשות זאת במרכז שירות ההגירה בקולמבו שתאפשר לכם שהייה של כ- 90 יום. במידה ותצטרכו אשרה ארוכה יותר תיאלצו להגיש בקשה מיוחדת לאשרת מגורים. עוד מידע על וויזת התייר תוכלו למצוא באתר – evisa.co.il

 

איך נגיש?

לאחר שחידדנו את נושא סוגי הוויזות, עולה השאלה המתבקשת – אז איך בכלל מגישים בקשה להוצאת וויזת תייר לסרי לנקה?

אז עומדות בפניכם שני אפשרויות רלוונטיות, האחת, היא להגיש את הטפסים עם פרטיכם האישיים מראש באתר האינטרנט, לשלם את האגרה המבוקשת ולשלוח את הבקשה. השלב הבא יהיה אישור שהבקשה התקבלה במערכת אך חשוב להבהיר – זוהי אינה הויזה שלכם! מדובר באישור שמשרד ההגירה קיבל את בקשתכם וכעת הוא בודק את כשירותכם להיכנס למדינה. לאחר שאישרו את בקשתכם, תקבלו אישור מפורט למייל, מומלץ להדפיסו ולא לקחת סיכון כשתגיעו לשדה התעופה.

האופציה השנייה עבורכם להגשת בקשה לוויזת תייר, היא למלא את הטופס עם הגעתכם לשדה התעופה בקולמבו, רשויות ההגירה שם יבחנו את בקשתכם ויבחרו אם לאשר לכם במקום את וויזת התייר לסרי לנקה.

כמובן שמומלץ להיעזר באופציה הראשונה והאלקטרונית, שחוסכת מכם דאגות ומתבצעת באופן מקוון בלבד, מה גם, שתוכלו להיעזר באתרים הישראליים שעושים עבורכם את רוב התהליך מבלי להסתבך.

 

סיכום

אז כמו שהבנו, תהליך הגשת הויזה לסרי לנקה הינו תהליך פשוט וקצר שלא דורש מכם יותר מדי התערבות. האתרים הישראליים יספקו עבורכם טפסים נוחים ומונגשים בעברית, ואתם מצדכם תאלצו להוסיף פרטי אשראי ובכך לסגור את הנושא.

כך שאם חששתם מהתהליך, אנו יותר משמחים להרגיע אותכם ולשקף לכם את הפשטות. מומלץ להגיש את הבקשה מספר ימים לפני הטיסה ולדאוג להגיע לשדה עם הטפסים הרצויים, בהצלחה!

מפה

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *