העיר החמישית בגודלה בארץ, בעלת הנמל והחופים היפים הנמצאת במחוז הדרומי הפכה להיות יעד שמושך משקיעים רבים.

משרדי הייטק, בניינים, פארקים והתחדשות עירונית משנים לאיטם את הנוף האשדודי והופכים אותה לאטרקטיבית ליותר ויותר קהלים.

אז מה הופך את אשדוד למקום מעניין למשקיעים בתחומים השונים והאם זה יעניין גם אתכם?

 

אשדוד – סימנים של התחדשות עירונית

אשדוד נחשבת לאחר מהערים הנמצאות בראש ההתחדשויות העירוניות, והיא מחזיקה חזק את המקום שלה למעלה. בניינים רבים שעוברים תמ"א לחיזוק ויציבות, משרדי הייטק ועבודות שונות שקמות הם רק חלק מהתרומה הגדולה של העיר לתושביה ולקדמה. אז מה מושך משקיעים אליה?

 

שכונות טובות למשפחות

משקיעים המעוניינים בדירות להשקעה יחפשו פעמים רבות דירות בשכונות המתאימות למשפחות. כך, משפחה צעירה תוכל לשכור דירה בשכונה טובה ובטוחה, בעלת גנים ובתי ספר ואיכות חיים גבוהה. דוגמה אחת לשכונה כזו היא רבע ט"ו בעיר, אליו נמשכים משקיעים רבים.

 

הקמת בית החולים החדש והמרכז האקדמי

עיר טובה (כזו הנחשבת טובה בפני עצמה וגם טובה למשקיעים) היא עיר בה יש, בין היתר, מקומות עבודה רבים וסיבות המושכות אנשים לגור בקרבתה. שני מוסדות המצטיינים בשני המקרים הם בית החולים אסותא החדש באשדוד והמוסד האקדמי אשר עתיד לקום בה.

שני המקומות מייצרים ועתידים לייצר עוד מקומות עבודה רבים לתושבי העיר בעמדות השונות – הוראה, רפואה וכלל המשרות הפתוחות בהם. בנוסף, המרכז האקדמי עתיד למשוך לעיר סטודנטים צעירים, סטודנטים וותיקים וגורמים אקדמאיים שימשכו את העיר אל השכלה וקדמה נוספת.

 

נמל אשדוד

מאז ומעולם היה נמל אשדוד נקודה משמעותית ואסטרטגית לעיר. הנמל, אליו מגיע חלק לא מבוטל מהסחורות (מכל הסוגים) בארץ הוא גם מקום משמעותי למקומות עבודה, לקבלנים ולאנשי עסקים רבים.

כל זאת יחד עם הגלובליזציה, ההתחדשויות והמשכי הבנייה משאיר את הנמל נקודה אסטרטגית משמעותית במיוחד לטובת העיר ולטובת המחפשים להשקיע בה.

 

המיקום – מרכזי, אבל בשקט

אנקדוטה – העיר אשדוד נמצאת רק 30 קילומטרים ממרכז תל אביב. עובדה זו והעובדה הנוספת שאשדוד מקושרת לאזור גוש דן בכביש אחד בלבד – כביש 4, הופכת אותה ליעד עבור עובדים רבים הנמצאים במרכז תל אביב ולא רוצים לגור בלב ההמולה. זאת ועוד הופך את העיר ומיקומה בפרט לחשובה במיוחד ואת שוק נדל"ן באשדוד למבוקש עבור שוכרים, קונים ומשקיעים בתחומים רבים.

 

התחדשות עירונית ופוטנציאל צמיחה

מחפשים להשקיע באשדוד? הסיבה הזו תשכנע אתכם במיוחד.

התחדשות עירונית מאופיינת בפרויקטים רבים שאת חלקם ציינו בסעיפים הקודמים. הביטוי הטוב ביותר למשקיעים אשר קשור להתחדשות העירונית הוא העלייה בערך הדירות ומחירי ההשכרה.

המחירים משתנים, כמובן, כתלות בשכונות, במיקומים ובבניינים השונים אך מחירי הקנייה הנמוכים יחד עם הביקוש ההולך ועולה של הדירות יבוא לטובתכם.

 

מטבעות ושעון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *