האם משתלם להשכיר משרד בירושלים?

בימים האחרונים אנו שומעים יותר ויותר ביקורות על השכרה של משרדים בירושלים. עניין זה מגיע לאוזנינו כנראה בגלל שיש לנו משרד בעיר הבירה ובו אנו עובדים מידי יום. אלו ששומעים שאנו נוסעים מתל – אביב עד לירושלים תוהים האם זה באמת עניין משתלם או שפשוט אין לנו ברירה? כדי לענות לכל התוהים באופן מרוכז, החלטנו לכתוב על כך מדריך מקיף שיכלול גם תשובות של בעלי משרדים שכנים לנו.

 

תכירו את בעלי המשרדים שהשתתפו בכתיבת המדריך

רגע לפני שנענה לכם על השאלה הנפוצה שצוינה לעיל, כדאי שתדעו שהמדריך הנוכחי נכתב לאחר שפנינו אל בעלי משרדים שנמצאים בשכנות אלינו. המשרד שלנו נמצא בבניין רב קומות בסמוך לשוק מחנה יהודה בירושלים.

אנו עובדים כאן מעל ל – 10 שנים ונהנים מכל רגע. התשובה שלנו תהיה משוחדת אם לומר, פשוט כי אנו מאוד אוהבים את העיר. כדי שנוכל להציג בפניכם מידע מגוון שנאמר מצד גורמים שונים, פנינו אל בעלי המשרדים שלצדנו שעוסקים בתחומים הבאים:

  • עריכת דין בתחום המקרקעין
  • רואי חשבון
  • חברת כוח אדם

ביקשנו מכל אחד לענות בקצרה על השאלה ובסופו של דבר העלינו את התשובות הנבחרות.

 

האם זה משתלם להשכיר משרד בירושלים? התשובה של מנהלת משרד עריכת הדין

פנינו אל מרים, המנהלת של המשרד הסמוך אלינו ושאלנו אותה מה היא הייתה אומרת למי שמחפשים משרדים להשכרה בירושלים?. שאלנו אותה האם היא הייתה מציעה להם לבוא? האם לדעתה זה משתלם?. מרים ענתה ללא היסוס שאם כבר הם נמצאים בהליך של חיפוש אחר השכרת משרדים, אז רק בירושלים. תוהים למה? בגלל האוכל הירושלמי האותנטי שיש מתחת למשרד בנגישות גבוה.

 

האם זה משתלם להשכיר משרד בירושלים? התשובה של מנהל משרד רואי החשבון

דן הוא מנהל של המשרד השכן מהצד השני. לדבריו זה משתלם להשכיר משרד בירושלים במידה וזה מתאים למנהל המשרד ולעובדיו. הוא ציין כי הוא ירושלמי מלידה והיה לו ברור שאם יעבוד במשרד, זה יהיה רק בעיר. כך שלדבריו, אם אתם גרים בירושלים – זה המקום עבורכם, אם לא – כדאי שתבדקו אפשרויות אחרות.

 

מה אתם חושבים? האם זה משתלם עבורכם?

עכשיו, לאחר שקראתם את 2 התשובות הנבחרות, נותר לכם רק לשאול את עצמכם את השאלה הזו ולענות עליה. כן, כן, אל תחכו שאחרים יענו עליה בשבילכם. שכן, אתם אלו שיודעים הכי טוב מה נכון עבורכם. אז תעצרו לרגע ותנסו לבין האם זה משתלם או לא. נאחל לכם שתבחרו נכון.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת האם זה משתלם להשכיר משרד בירושלים, עיר הבירה או שלא. כעת, כשיש לכם את כל הנתונים בנושא, יהיה לכם קל יותר לדעת מה התשובה שמתאימה במיוחד עבורכם.

השכרת משרדים

המאמר שימש אתכם?
שתפו אותו בקליק עם החברים

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם

כל המידע שתצטרכו על חברות בישראל רק באתר החברות!  

כל המידע שתצטרכו על חברות בישראל רק באתר החברות!  

כולנו מוצאים את עצמנו מנהלים שיתוף פעולה מסוג זה או אחר, מול חברות ועסקים. על פי רוב, כאנשים פרטיים אנחנו…
כך תמצאו דירות להשכרה ביפו שוק הפשפשים

כך תמצאו דירות להשכרה ביפו שוק הפשפשים

מחירי הדירות העצומים, יחד עם העובדה שלפעמים אנשים מסוימים יודעים שהם אמורים לגור במקום מסוים לפרק זמן קצוב, מובילים לכך…
מה הוא ביטוח בניין משותף ולמי הוא מתאים?

מה הוא ביטוח בניין משותף ולמי הוא מתאים?

קניתם דירה משלכם ואתם כבר משלמים גם החזר משכנתא וגם ביטוח משכנתא. אתם לא מחפשים הוצאות נוספות. אבל אתם לא…
מה זה ביטוח מבנה משותף?

מה זה ביטוח מבנה משותף?

רכשתם דירה, לקחתם משכנתא ובמסגרת תהליך לקיחת המשכנתא רכשתם ביטוח דירה. וכאן כדאי לדעת, ביטוח דירה הוא לא ביטוח המעניק…